Kasutatav tehnika

Miniekskavaatorid ehk kompaktekskavaatorid jagunevad erinevatesse kaalukategooriatesse. Väiksemad masinad kaaluvad alla tonni ja suuremad üle 8 tonni. Meie ettevõte on kasutanud seni masinaid, mille mass jääb 1,8 tonni juurde.

Miniekskavaatori eeliseks on eelkõige kasutusmugavus, sest tänu masina kompaktsusele on võimalik kaevetöid teostada kohtades, kuhu suuremad masinad ei mahu või kus need oleks ebaotstarbekad kütusekulu ja teiste ekspluatatsioonikulude tõttu. Samuti kahjustab suurema massiga kaevetehnika oluliselt rohkem pinnast. Seetõttu on miniekskavaatori eeliseks ka “väikene jalajälg”.

Miniekskavaatori kasutamine on üllatavalt lihtne ka neile, kellel varem kaevetehnikaga kokkupuudet ei ole olnud. Peale lühikest instruktaaži on iga inimene võimeline teostama lihtsamaid operatsioone iseseisvalt ja iga järgneva kaevemeetriga suureneb vilumus märgatavalt.

kaevetööd, kraavi kaevamine, kopatööd, miniekskavaatorid, kaevetehnika, rent, ekskavaatorirent, miniekskavaatorirent, bobcat,  haljastustööd, haljastus, planeerimistööd, veetrasside rajamine, vundamendi soojustamine, kanalisatsiooni rajamine, heakorratööd, tartu, tartumaa, lõuna-eestis